Nejoblíbenější místo

9. dubna 2014 v 17:05 | Pacwoman |  Úvahy, přemýšlení a všechno z mého mozku
Možná je divné psát o balkonu, ovšem já ho vážně miluji.
Před nějakou dobou se balkon stal asi mým nejoblíbenějším místem v domě (dobře, postel je silná konkurence, ale od té doby co se o ní o víkendech většinou dělím s přítelem už se moc často pořádně nevyspím..).

Miluju když si sednu na náš balkon, který neni v nějak extrémně dobrém stavu, zadívám se do zahrady a zapálím si cigaretu. Ano, kouřím. A když tak sedím na balkoně s tím zapáleným cigárkem, nádherně se přemýšlí. Dívám se do našich rozkvetlých štvestek, jabloní a nevím čeho ještě a je mi fajn. Během těch několik minut, co si vychutnávám svoji dávku nikotinu stihnu promyslet milion věcí a dost často si je i poměrně srovnat. Sedím, přemýšlím .. někdy se i klepu zimou, ale je mi fajn.

Další fází balkonu je cigárko s mámou. Sedíme každá z jedné strany dveří a probíráme úplně všechno nebo jen tak mlčíme a přemýšlíme spolu. Tyhle chvilky nás dost sbližují. Vyslechnu si pár rad na téma "na oslavě to moc nepřežeň" a "nechci být babička" a všechny si je vezmu k srdci i když nezaručuji že dodržím (až na tu druhou samozřejmě .. tu dodržím ještě hodně dlouho!).

A ještě jedna fáze balkonu existuje. Dala by se nazvat "friends". Tak vlastně balkon začínal. Chtěli jsme jít někam na cigáro a nechtělo se nám z baráku a mě nějak napadl balkon. Parádička, chill. Hudba, pokec, cigárko nebo něco dobrého k pití.. miluju svoje přátele. Jsou ti nejúžasnější. Připravují mi oslavu osmnáctin, strašně se těším. Možná se jim po ní odvděčím příjemným odpolednem u nás na balkoně na můj účet :-)

No a pak sem na balkoně byla samozřejmě s přítelem.. pohodička, pokec smích a ON♥
A nebo také když tu byl on a jeho kamarád a moje kamarádka .. :-) to bylo také skvělé, ale na ty jiné chvíle to nemělo.. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama